Urządzamy przedpokój w małym mieszkaniu

Przedpokój jest chyba najbardziej lekceważonym pomieszczeniem domu - przechodnim, nieraz magazynowym. Mijamy go w pośpiechu...

Ale przecież  to w nim ropoczyna się wizyta  odwiedzających nas gości i to na nim przecież ją kończą - jest pierwszym i ostatnim pomieszczeniem, które ogladaja ich oczy. Także właścicele domu czy mieszkania przechodzą przez niego codziennie. Dlatego tak ważne jest, aby urządzić go praktyczne i estetycznie 

Meble do przedpokoju 


Przedpokój, musi być właściwie wyposażony. Jest wiele sklepów w Sieci z meblami ale ten wyspecjalizował się tylko w tych do przedpokoju: Polecam zajrzeć na  SzafkiNaButy.pl. Nieodłącznym elementem jest tutaj szafka na buty oraz wieszak ścienny,. Ciekawym rozwiązaniem są meble kute, które dodadzą aranżacji klasycznego, wytwornego charakteru. Ich uzupełnieniem mogą być wieszaki metalowe bądź te zawierające elementy drewniane. Do wyboru mamy tutaj wieszaki ścienne lub wolnostojące.

Równie istotne w przypadku przedpokoju są także wspomiane szafki na buty. Jeśli mamy odpowiednio dużo miejsca, warto zainwestować także w ławkę lub proste acz eleanckie krzesło.

A światło?

Przedpokojezazwyczają nie mają  okien, przez co światło słoneczne nie ma jak przebić się do ich wnętrza. Dlatego tak ważne jest odpowiednio zaplanowane oświetlenie sztuczne, pozwalające swobodnie poruszać się w przestrzeni, a jednak na tyle spokojne, że doda pomieszczeniu ciepła i przytulności. Jeżeli nasz przedpokój jest wąski i długi, zamiast lamp sufitowych lepiej zdecydować się na kinkiety bądź inne oświetlenie naścienne.

Ozdób swój przedpokój

Kiedy nasz przedpokój został już umeblowany, wypada zająć se również jego dekorowaniem. Ma cieszyć nasze oczy!  Istotne są przede wszytkim dekoracje naścienne - obrazy, plakaty bądź ramki z fotografiami, które dodadzą przedpokojowi niepowtarzalnego charakteru. Polecamy sklep Posterplate.com z metalowymi "plakatami", które nadadzą waszemu korytarzowi  oryginalnego charakteru.

Wyróżnione oferty

Przepraszamy, brak ofert do pokazania.